
Goedemorgen! Even een weekje Friday snaps gemist, maar we zijn er weer! Ik heb weer wat foto’s verzameld de afgelopen dagen die ik vandaag voorbij laat komen.
Ik besloot gisteren dat het maar eens gedaan moest zijn met mijn bedrust, ik lag al zo’n zes dagen onafgebroken op bed zonder maar één afspraak te hebben. Ik was het niet alleen beu, maar mijn rug voelde door deze rust ook goed aan! Ik had een productieve dag gepland staan – voor zo ver dat mogelijk is – maar ik werd pas om een uur of 11.00 wakker (zo goed geslapen sinds dagen, heerlijk!) en ‘sprong’ om 12.00 uur onder de douche. Daarna was het tijd voor een cappuccino (met Nesprsso Dulsao, favorietje hoor!) en wilde ook eigenlijk wat blogjes maken.
Handig om ook even te ontbijten als het al 13.30 uur is, haha. Ik vond nog een bakje Muesli2go van MyMuesli en deze heb ik gegeten. Maar man, wat zit daar véél muesli in voor mijn gebruikelijk 150 gram magere kwark!!! Het was wel lekker. Mijn laptop heeft zo gestaan maar eigenlijk kwam van het bloggen niet zo veel terecht. Ik kletste wat met Manon en later kwam mijn zusje spontaan op bezoek! (van mijn rug was aan het einde van de dag weinig meer over helaas)
Dit was eerder deze week: wat sneeuwde het hárd en veel! Er ligt hier nu nog steeds sneeuw want gisterenochtend is er nog een fijne lading bij gekomen. Niet dat ik daar veel last van heb als ik aan het huis gekluisterd zit, maar goed.
Lekkere wazige foto maar deze wilde ik echt even delen! Cato was hier net terug van haar sterilisatie en Liz kijkt hier zó bezorgd. Het is echt aandoenlijk. (niet wetende dat Liz drie dagen later de pineut zou zijn met haar krolsheid, haha)
En daar is kleine Toetje weer! Ja ja, ze doet het echt super goed. (inclusief vieze ogen, as usual.) Het lijkt of ze totaal geen last van haar hechtingen heeft en dat is heel fijn want dan hoeft ze geen kap op! Morgen gaan ze er uit.
Dat was ‘m weer! Hoe was jullie (werk)week?
Follow me: Instagram – Facebook – Twitter – Pinterest – Bloglovin’
Leuke foto’s. Vooral die foto met sneeuw, dat ziet er zo mooi uit.
Mooie foto’s! Die koffie ziet er goed uit :) Ik ben blij dat er niet zo’n enorm pak sneeuw bij ons is gevallen!
Ah je poesjes.. ik zwijmel iedere keer weer weg bij de foto’s. Gelukkig gaat het goed! <3
Aaaah, ik wil ook katjes!
Dat koppie van Liz is inderdaad erg schattig ;)
Wat lekker die sneeuw! Hier (Enschede) schijnt de zon alweer volop. Dat is overigens ook heel erg lekker.
die Muesli 2 go lijkt me echt handig :) Ik ben blij dat de sneeuw weer weg is, het was even mooi maar het hoeft van mij niet lang te blijven liggen haha
Mnoh, die arme Liz en Cato! Wat vind je vriend er eigenlijk van, een huis vol dames, haha!
Die vind het super gezellig, haha! Is helemaal dol op z’n meiden. :-)
Wat zijn jouw katten toch vreselijk schattig! Leuke foto’s ook! Bij ons in Antwerpen was er enkel smeltende sneeuw, beetje balen :(
Wat een prachtige foto’s weer!
Aaaaw je katjes zijn echt te schattig! En wat lag er veel sneeuw zeg, hier niet!
Leuke foto’s! Wat ziet die cappuccino er lekker uit. En overal sneeuw, behalve hier.
Leuk overzicht en wat een mooie poesjes heb je zeg! Ze zien er echt uit om te knuffelen =). Je schrijft trouwens leuke posts, ben bij toeval op je blog terecht gekomen.
http://www.bloglovin.com/blogs/4balou-13049789
Leuke foto’s, vooral van die sneeuw!
Wat een mooie en gezellige foto’s !
Wat een cozyness, jouw foto’s!