
Goedemorgen! Het is voorbij, die mooie zomer. De temperaturen gaan vanaf nu weer zakken dus het is echt gedaan met het mooie weer. Goed zo, want ik ben er klaar mee. Ik heb het nu wel gehad met die bloedhete dagen en nachten. Tijd voor iets nieuws, tijd voor herfst! Diegene die mij al langer volgen weten dat ik rond deze periode altijd herfst lijstjes maak en er alle clichés in benoem die zowat iedere blogger nu online knalt. Maar maakt niet uit, ik houd er van. Komt ‘ie:
– Dit is een nieuwe: ik heb zoooo’n zin om Faas weer leuke outfits aan te geven! De afgelopen maanden leefde hij zowat in korte rompers en hoe leuk en makkelijk ze ook zijn, ik heb zin om weer voor die kast te staan en te bedenken wat z’n outfit gaat worden. Super zonde trouwens, allemaal leuke lange mouw truitjes heeft ‘ie niet aan gekund. Hij is zó hard gegroeid – en misschien waren we iets te enthousiast met kopen tijdens mijn zwangerschap – waardoor ze nu niet meer passen. Oh well, het kan weer!
– Bank + dekentje + thee (cappuccino, chocomel, you name it) + vriendje + baby (of die slaapt al, hoop ik) + katten = perfecte avond!
– Eindelijk weer die temperatuur omlaag hier in huis! Het blijft steeds een beetje hangen rond de 23/24 graden en zodra de zon maar éven naar binnen schijnt (tuin op het zuiden) stijgt het gelijk naar 25/26. Warm.
– Bakken! Ik heb weer zo veel zin om lekker te gaan bakken. Binnenkort maar eens even rondzoeken wat ik allemaal ga maken. (word verder helemaal niet aangestoken door Heel Holland Bakt hoor.)
– Wandelen in het bos, genieten van alle prachtige kleuren en Justin kennende: lopen kloten met die losliggende bladeren. Ja, ik heb er zin in! Maar dan moet het niet regenen.
– Is jullie opgevallen dat mijn logo weer een herfstblaadje heeft? Leuk he! Had ik drie jaar geleden ook en ik dacht: ach, doe eens gek.
En verder…
Lees hier de Fall Favourites tag die ik ooit invulde
Of dit artikel waar ik wederom blij was dat herfst is.
Ben je nog op zoek naar een leuke herfst achtergrond? Jep, ook hier te vinden!
Vinden jullie herfst ook zo leuk!? Laat het me weten in de comments!
Ja, ik ben dol op de herfst! Heb toevallig allemaal nieuwe kleding voor Mila gekocht dus ze kan weer even vooruit.
Dita onlangs geplaatst…Soda Stream – Zelf je frisdrank maken